Автор Тема: ДЦП  (Прочетена 2667 пъти)

milena

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
ДЦП
« -: май 30, 2013, 07:49:03 am »
Zdraveite,moeto dete e s zaboliavane DCP ot kakto se e rodilo.Tova go ostanoviha kogato deteto be6e na 1 god. 3-4 mes.,za mene tova e goliam 6ok tai kato negovata li4na lekarka dr. Vekovska go ne zabeliaza o6e v na4alota sled kato i kazvah na vseki edin pregled,4e deteto mi ne moje da sedi samo,a samo se smakva nadolo ne se zadarja i za malko.Ot kakto mu go otkriha az se ma4eh v ka6i sama da go razdvija no efekt niama6e.No ne sled dalgo me pratiha na Sanatorium v Bankia,t.e. minalata godina liatoto,tam mu praveha rahabilitacia,elektro stimulacia,i termogel.Tova be6e cialo liato,ot togava zapo4na da se zasediava sam bez kalavki da i da stapva na prasti.Sled kato zatvori Bankia nakraia na mesec Oktomvri nie spriahme s procedurite i hodeneto.                                                        Moeto jelanie e deteto mi da moje da hodi dari da e s moia pomo6 t.e. samo s edna ra4i4ka,za6oto toi sa6o go iska tai kato ve4esme na 3,6 god., toi razbira i sam si go kazva tai kato moje da govori to4no kato goliam 4ovek.Kakto znaete vsi4ki kazvat,4e 6e prohodi ,no sled operacia za tova iskam vie da mu napravite tezi operacii tai kato vi prepora4a edna moia priatelka ot Vraca,i tia e mnogo dovolna a i az vijdam 4e deteto i moje da stapva na cialo stapalo koeto me radva mnogo.Za tova az 6e doida da go pregledate i da kajete dali e za operacia ili ne,znaete 4e e mnogo kovarno tova zaboliavane na DCP.

д-р Янакиев

• Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 21
    • Профил
Re: ДЦП
« Отговор #1 -: юни 01, 2013, 09:24:19 am »
Здравейте, Милена,
знам колко коварно е това заболяване, именно затова вече 20 години се боря с него. Много се радвам, че искрено желаете да лекувате детето си, защото аз каквото и да направя, каквито и операции и препоръки да дам, без желанието и готовността на родителите да помагат и да съдействат съм безсилен. Заедно с Вас ще помогнем и ще се борим за подобряване на състоянието на детето, защото то е най-важното.
Ще Ви очаквам.
Можете да се свържете с мен на тел. 0886 786 733, а адреса на болницата го има на сайта ми в "Контакти".
С уважение: д-р Янакиев